عکس رهبر


امام خمینی
سخن روز
آمار پرتال
کاربران آنلاین بازدید
بازدیدکنندگان کاربر ناشناس: 0
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 0

کاربران آنلاین دیروز جدید:
پرورش یکصد کارشناس خبره منابع انسانی در شهرداری تهران


مرتضی میرپور مدیرکل برنامه ریزی و آموزش از برگزاری آزمون 1000 نفر پرسنل شهرداری تهران به منظور پرورش یکصد کارشناس خبره منابع انسانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران مدیر کل برنامه ریزی و آموزش گفت: از مدتها پیش با همکاران خود پیگیر طرحی برای تقویت کادر کارشناسی منابع انسانی درستاد، مناطق وسازمانهای شهرداری تهران بودیم. تربیت کارشناسانی خبره که باقیات وصالحات این دوره مدیریت شهری برای سالیان آینده باشند.

وی با اشاره به هدف گذاری پرورش یکصد متخصص خبره که مورد تاکید معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران است افزود: مقرر شد شاخصه های افراد مدنظر طی فراخوان عمومی در شهرداری تهران اعلام گردد و هر فرد دارای مدرک حداقل کارشناسی  و  یک سال سابقه کار، چه به صورت رسمی یا قرار دادی و رشته مرتبط با این حوزه دراین طرح شرکت نماید.

سید مرتضی میرپور با ابراز شگفتی از اعلام آمادگی همکاران پس از اعلام فراخوان و ارسال اسامی افراد واجد شرایط توسط واحدهای محل خدمت، گفت: انتظار این بود که نهایتا 400 الی 500 نفر به این فراخوان علاقه مند باشند اما درکمال تعجب بیش از 1700نفر مدارک خود را ارسال نمودند.

وی افزود: طی مدت حدود یکماه کلیه مدارک مورد بازبینی قرار گرفت و پس از بررسی مجدد مدارک تحصیلی 940 نفر واجد شرایط شرکت دراین طرح شناخته شدند.

مدیر کل برنامه ریزی و آموزش با اشاره به مسئله مهم که از بین این تعداد چگونه یکصد نفر جهت تربیت کارشناس خبره منابع انسانی انتخاب گردند افزود: پس از بحث و بررسی و بهره گیری از رهنمودهای همکاران خود در شهرداری تهران، مقرر گردید 940نفر ابتدا در یک رویداد(همایش علمی) شرکت نمایند و از مطالب اساتید خبره این حوزه در یک مرکز دانشگاهی معتبر بهره برند و در انتهای آن داوطلبان در یک آزمون علمی شرکت نمایند و نهایتاّ یکصد نفر برگزیده شوند.

وی خاطرنشان کرد : در جهت آگاهی داوطلبان، منابع علمی مرتبط حدود یکماه قبل از همایش و آزمون به داوطلبان تحویل داده شد و نکته مهمتر اینکه کتابی در این خصوص تألیف گردید و این کتاب شامل مباحث منتخبی از اساتید حوزه منابع انسانی کشور می باشد که می تواند دیدگاه مناسبی به داوطلبان شرکت کننده در این طرح ارائه دهد‌.

در ادامه وی گفت: اکنون برای برگزاری همایش این طرح، با مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی هماهنگی لازم صورت پذیرفته و از اساتید به نام و برجسته منابع انسانی کشور جهت ارائه مطلب در این همایش دعوت بعمل آمده است.

مدیرکل برنامه ریزی و آموزش با اشاره به اسامی اساتید به ترتیب ارائه : جناب آقای دکتر حافظی عضو انجمن مدیریت منابع انسانی آمریکا، جناب دکتر فتحی استاد تمام دانشکده علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی در زمینه مدیریت آموزش، جناب دکتر طبرسا استاد تمام دانشکده مدیریت دانشگاه شهید بهشتی،جناب آقای دکتر ابوالعلائی عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی با سالها تجربه در حوزه منابع انسانی و مشاوره مدیریت گفت: برای طراحی سوالات برگزاری آزمون انتهایی نیز دانشگاه شهید بهشتی نسبت به انجام این موضوع اقدام نموده است.

وی در پایان گفت: بزرگترین رخداد درحوزه منابع انسانی شهرداری تهران ، به یاری خداوند درروز 15آذرماه برگزارمی گردد و منتخبین آن در مجموعه آموزشهای طرح تربیت یکصد کارشناس خبره منابع انسانی پرورش خواهند یافت تا بتوانند آینده حوزه مدیریت منابع انسانی شهرداری تهران را به سوی تعالی رهنمون کنند و امیدوارم این تجربه برای سایر معاونتهای شهرداری و تربیت یکصد خبره در هر حوزه با تجربه حاصله تکرار شود‌.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

درباره شهرداری
تماس با ما
ورود به سایت | All right recived for tehran region 16