عکس رهبر


امام خمینی
سخن روز
آمار پرتال
کاربران آنلاین بازدید
بازدیدکنندگان کاربر ناشناس: 0
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 0

کاربران آنلاین دیروز جدید:
تشکيل کارگروه براي تعيين تکليف بدهي هاي شهرداري تهران

شهردار تهران از تشکيل کارگروهي براي تعيين تکليف بدهي‌هاي شهرداري خبر داد


سيدمحمدعلي افشاني در جمع خبرنگاران، درباره جلسه اخير با مديران بانک‌ها گفت: با توجه به اينکه حجم بدهي‌هاي شهرداري به سيستم بانکي عدد بالايي است و به بيش از 20 هزار ميليارد تومان مي‌رسد، بنابراين بانک‌ها از دادن تسهيلات به شهرداري تهران ممانعت مي‌کنند.وي ادامه داد: براي اينکه بتوانيم اين مشکلات را حل کنيم، جلسه‌اي با مديران بانک‌ها داشته‌ام که هم بدهي ما به سيستم بانکي پرداخت شود و هم بتوانيم با دريافت تسهيلات پروژه‌هاي بيشتري را در شهر تهران اجرايي کنيم.شهردار تهران افزود: خوشبختانه بنابر توافقات مقرر شد دو کارگروه بين بانک‌ها و شهرداري تشکيل شود تا بدهي‌ها را تعيين تکليف کنند.

افشاني درباره تخلفات پروژه ايران مال گفت: من قبلاً هم گفتم تا زماني که موضوعي اثبات نشود، درباره آن صحبت نخواهم کرد. اين پرونده در حال بررسي است و بعد از آن، اگر تخلفات قابل رفع بود، اصلاح خواهد شد و اگر قابل رفع شدن نبود، به مراجع قضايي ارايه مي شود.شهردار تهران افزود:‌ در حال حاضر پرونده پروژه ايران‌مال در کميسيون ماده 100 در حال بررسي است.وي درباره افتتاح خط 7 مترو تهران گفت:‌ بنده 20 روز است که شهردار شده‌ام و اخلاقم اين طور است که هر پروژه‌اي را مطمئن باشم، تاريخ افتتاح آن را اعلام مي‌کنم. از خط 6 و 7 مترو بازديد داشته‌ام و به زودي نيز مجدداً از اين پروژه‌ها بازديد مي‌کنم.

افشاني ادامه داد: به طور قطع خط 7 مترو تا شهريورماه هم تمام نخواهد شد و اميدواريم 5 کيلومتر آن تا پايان خرداد يا اوايل تيرماه افتتاح شود.

شهردار تهران درباره انتصابات در شهرداري تهران هم گفت:‌ تغييرات بايد با مطالعه و شناخته باشد و از همين هفته تغييرات در مديريت شهرداري تهران اجرا خواهد شد.سازمان نوسازي تهران، معاونت عمراني و معاونت شهرسازي نيز در اولويت تغييرات هستند.وي همچنين ضمن تكذيب تغيير رييس مركز ارتباطات و امور بين الملل گفت: مطالبي كه در رسانه ها منتشر مي شود، گمانه زني و اشتباه است. print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

درباره شهرداری
تماس با ما
ورود به سایت | All right recived for tehran region 16