عکس رهبر


امام خمینی
سخن روز
آمار پرتال
کاربران آنلاین بازدید
بازدیدکنندگان کاربر ناشناس: 0
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 0

کاربران آنلاین دیروز جدید:
بسته خبری معاونت اجتماعی وفرهنگی//نشست کاربردی گردشگری ویژه محلات منطقه16
1397/8/15 print


نشست کاربردی گردشگری ویژه محلات منطقه 16

نشست کاربردی گردشگری ویژه محلات منطقه 16، با هدف ارتقاء کمی و کیفی تورهای گردشگری و تهرانگردی در منطقه با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه و کارشناس ارشد برگزاری تورهای گردشگری از شهرداری تهران در سالن جلسات معاونت اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، حسین زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از مدیر ستاد گردشگری منطقه، مدیران  و مسئولین گردشگری محلات نه گانه بیان داشت: رکن اصلی ارتقاء کیفیت و توسعه گردشگری در این منطقه ؛ مشارکت مردم است.

وی افزود: یکی از مهمترین دلایل ما در برگزاری این جلسات در منطقه ، استفاده از نظرات متخصصان ، هنرمندان و دانشجویان برای ارتقاء کمی و کیفی صنعت گردشگری به عنوان رکن اصلی در توسعه اقتصادی منطقه و مهمتر از آن ارتقاء کیفیت زندگی و چگونگی بهره برداری از محدوده های تاریخی با حفظ هویت آن در منطقه است و مشارکت مردم و حضور آنها در تحقق این امر تأثیر زیادی دارد.

شفابخش مدیر ستاد گردشگری منطقه نیز در این باره اظهار داشت: تلاش بر این است با توسعه برنامه های اجتماعی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی ؛ شاهد ارتقاء سطح فرهنگ عمومی مردم برای برگزاری تورهای گردشگری و تهرانگردی باشیم.

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\گردشگری02.JPG

 

 

برگزاری دوره های آموزشی مهارت های اجتماعی در مدارس منطقه 16

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 16، از برگزاری دوره های آموزشی مهارت های اجتماعی در مدارس سطح منطقه به همت اداره امور بانوان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، حسین زاده با اعلام این خبر بیان داشت: این دوره ها با رویکرد آموزشی- حمایتی با هدف تحکیم بنیان خانواده ، کسب مهارت خود آگاهی و همدلی ، کسب مهارتهای ارتباطی و  مهارتهای کلامی ، پای بندی به هنجارهای اجتماعی ، مهارت برقراری رابطه موثر و مهارت رابطه بین فردی سازگارانه، مهارت تصمیم گیری و مهارت حل مساله و مهارت تفکر خلاق و ... با توجه به انعقاد تفاهم نامه تعامل اداره امور بانوان منطقه با آموزش و پرورش در مدارس برگزار می شود

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\تفاهم نامه با آموزش و پرورش برای برگزاری دوره های آموزشی.jpg

.

 

بازدید  از منازل بانوان سرپرست خانوار

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 16، از اجرای مستمر طرح بازدید از منازل بانوان سرپرست خانوار در منطقه 16 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، حسین زاده ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از وظایف معاونت اجتماعی و فرهنگی، رسیدگی به مشکلات و نیازهای بانوان سرپرست خانوار در حد توان و بضاعت و در چهارچوب قوانین است.

وی افزود: در این راستا، بازدید مستمر از منازل این بانوان برای اطلاع از نیازها و درخواستهایشان، اقدامی ضروری به شمار می رود.

خزائی مدیر اداره امور بانوان منطقه 16 نیز در این باره گفت: اداره اموربانوان جهت رفع نیازمبرم مالی واحتیاجات بانوان سرپرست خانوار، به صورت مستمر، از منازل این عزیزان بازدید می کند.وی خاطرنشان کرد: بازدید از منازل
  بانوان سرپرست خانوار توسط کارشناسان ستاد توانمندسازی جهت رفع نیاز مشکلات مالی واجتماعی بانوان وثبت اسامی بانوان درسامانه صورت می گیرد.

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\بازدید از منزل بانوان سرپرست خانوار.jpg 

 

بازدید مدیر اداره امور بانوان از مراکز کوثر

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 16، بازدید مدیر اداره امور بانوان از مراکز کوثر را خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، حسین زاده با اعلام این خبر اظهار اشت: این بازدید ها بصورت مستمر با حضور مدیر اداره امور بانوان و کارشناسان ستادی در راستای توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار و بررسی نقاط ضعف و قوت این مراکز انجام می شود.

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\بازدید از مراکز کوثر.jpg 

 اعزام بانوان منطقه 16 به همایش گردهمایی مسئولیت اجتماعی زنان در مبارزه با بیماری سرطان

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 16، از اعزام بانوان منطقه 16 به همایش گردهمایی مسئولیت اجتماعی زنان در مبارزه با بیماری سرطان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، حسین زاده بیان داشت: این همایش در تالار ایوان شمس برگزار شد و 30 نفر از بانوان منطقه(35 سال به بالا) به همت اداره امور بانوان منطقه برای حضور در این همایش اعزام شدند.

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\همایش.jpgدرباره شهرداری
تماس با ما
ورود به سایت | تمامی حقوق اين وب سايت محفوظ و در اختيار شهرداری منطقه ۱۶ تهران ميباشد.