عکس رهبر


امام خمینی
سخن روز
آمار پرتال
کاربران آنلاین بازدید
بازدیدکنندگان کاربر ناشناس: 0
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 0

کاربران آنلاین دیروز جدید:
بسته خبری معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه // آموزش دوچرخه سواری به دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد شاهسوند در پارک آموزش ترافیک منطقه
1397/8/15 print


آموزش دوچرخه سواری به دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد شاهسوند در پارک آموزش ترافیک منطقه 

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از آموزش دوچرخه سواری به دانش آموزان مدرسه دخترامه شاهد شاهسوند در ظارک آموزش ترافیک منطقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، سلمانی گفت : با توجه به ترویج استفاده از سیستم حمل و نقل پاک در برنامه های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی هماهنگی که با برخی مدارس صورت پذیرفت و مقرر شد مدارس دخترانه و پسرانه در زنگ ورزش آموزش صحیح دوچرخه سواری را در پارک آموزش ترافیک منطقه ببینند .

وی اظهار داشت : در همین راستا 120 نفر از دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد شاهسوند واقع در ناحیه 5 با هدف ایجاد تحرک و نشاط بیشتر در زنگ ورزش و استفاده از دوچرخه به عنوان مدل حمل و نقل آموزشهای لازم در خصوص قوانین ایمنی و آموزش عملی دوچرخه سواری را توسط مربیان پارک آموزش ترافیک منطقه آموختند .

آموختن قوانین عبور و مرور دانش آموزان مدرسه دانش بخش در پارک ترافیک 

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از آموختن قوانین عبور و مرور دانش آموزان مدرسه دانش بخش در ظارک ترافیک خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، سلمانی گفت : با توجه به اینکه کودکان آسیب پذیرترین عابران پیاده به شمار می روند وبا خطرات زیادی روبرو هستند و با یادگیری ، اجرا و احترام به قوانین می توانند عمل به قانون در زندگی ، قوانین اجتماعی ، تمرین بزرگسالی در جامعه و احترام به حقوق شهروندی روز بدون حادثه ای را داشته و از خود مراقبت نمایند کارگاه های آموزشی قوانین ترافیکی همه روزه در پارک آموزش ترافیک برگزار می گردد .

وی تصریح کرد : در همین راستا کارگاه آموزشی عبور و مرور ایمن با حضور 60 نفر از دانش آموزان مدرسه پسرانه دانش بخش واقع درمنطقه 11 در پارک آموزش ترافیک برگزار شد .

وی اظهار داشت : در این کارگاه شرکت کنندگان آموزش های لازم را به صورت چهره به چهره ،کارگاه نقاشی ، آموزش دوچرخه سواری ، آموزش محوطه و وسیله نقلیه را توسط مسول آموزش پلیس راهور و مربیان پارک آموزش ترافیک دیدند .

شایان ذکر می باشد سی دی های آموزشی در بین دانش آموزان توزیع شد .

 

آموزش دوچرخه سواری در پارک آموزش ترافیک منطقه

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از آموزش دوچرخه سواری در پارک آموزش ترافیک منطقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، سلمانی گفت : در راستای ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه در زندگی شهری و افزایش آگاهی شهروندان در زمینه رعایت قوانین و مقررات عبور و مرور با دوچرخه در سطح شهرکلاس آموزشی دوچرخه سواری در پارک آموزش ترافیک با حضور 30 نفراز  بانوان و کودکان منطقه برگزار شد . // الف

 

 درباره شهرداری
تماس با ما
ورود به سایت | تمامی حقوق اين وب سايت محفوظ و در اختيار شهرداری منطقه ۱۶ تهران ميباشد.