عکس رهبر


امام خمینی
سخن روز
آمار پرتال
کاربران آنلاین بازدید
بازدیدکنندگان کاربر ناشناس: 0
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 0

کاربران آنلاین دیروز جدید:
جلسه هماهنگی ستاد برف روبی منطقه 16
1397/9/11 print

جلسه هماهنگی ستاد برف روبی منطقه 16، با حضور هومن نصیری قائم منطقه ، سرهنگ بهاری پلیس راهور منطقه و جمعی از معاونان ومدیران منطقه برگزار شد .


در این جلسه قائم مقام منطقه گفت : همزمان با فصل بارش و در راستای جلوگیری از هرگونه یخ‌زدگی معابر، 6 ستاد برف‌روبی در نواحی ششگانه  و یک ستاد اصلی در میدان بهمن تجهیز شدند.


هومن نصیری در ادامه در خصوص هرس درختان پیش از بارش برف ، اختصاص کیسه های مخصوص شن در بین مدارس وبازبینی تجهیزات برف روبی  تاکید کرد.

 

صمدیان معاون خدمات شهری ومحیط زیست نیز با اشاره  به دپوی شن مخصوص در 13 ایستگاه در نواحی ششگانه گفت : در محورها و  نقاط حساس و لغزنده نیز 300 تن مخلوط شن ونمک و  150 تن شن مخصوص آماده  شده تا در مواقع بارش جهت مقابله با یخ زدگی معابر مورد استفاده قرار گیرد.

در این جلسه حاجی حسینی سرپرست اداره خدمات شهری نیز از شناسایی ورودی کانال ها و رفع نقاط آبگیر به تفکیک نواحی خبر  دادو  افزود: استقرار 5 سایت برف تکانی درختان ، لایروبی انهار وکنترل و آماده سازی تجهیزات و امکانات اکیپ های 137 در دستور کار معاونت خدمات شهری ومحیط زیست قرار گرفته است .

سرپرست اداره خدمات شهری با اشاره به استقرار نیروهای انسانی مجهز به تجهیزات زمستانی در نواحی ششگانه  گفت :  همچنین 2 دستگاه کامیون مجهز به تیغه برف روب و نمک پاش، یک دستگاه جرثقیل، 2 دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه بیل بکو ، 2دستگاه خاور، 2 دستگاه نمک پاش قابل نصب بر نیسان ،2 دستگاه نیسان  و 3 دستگاه باب کت آمادگی کامل برای  خدمات رسانی بهینه و سریع به شهروندان آماده است.

در پایان پلیس راهور منطقه16 ضمن اشاره به اینکه در بارش های اخیر مشکل خاصی برای تردد وسایل نقلیه در منطقه به وجود نیامده است ،گفت : باید محور آزادگان نسبت به معابر دیگر بیشتر مورد بررسی و بازدید قرار گیرد تا از وقوع مشکلات احتمالی در این بزرگراه جلوگیری شود.

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\برف 3.jpg

 Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\برف 5.jpgDescription: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\برف 4.jpg

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\برف 1.jpg

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\برف 2.jpg 


 درباره شهرداری
تماس با ما
ورود به سایت | All right recived for tehran region 16