عکس رهبر


امام خمینی
سخن روز
آمار پرتال
کاربران آنلاین بازدید
بازدیدکنندگان کاربر ناشناس: 0
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 0

کاربران آنلاین دیروز جدید:
3 انتصاب جدید در جلسه شورای معاونان ومدیران منطقه
1397/9/10 print

جلسه شورای معاونان ومدیران منطقه 16 با حضور زبده شهردار منطقه ، معاونان ،شهرداران نواحی ومدیران منطقه برگزار شد


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، هادی زبده شهردار منطقه ۱۶ در حکمی “محسن جعفری مقدم  “و “عباس صمدیان “را به ترتیب به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منصوب و از زحمات “محمد هادی علی احمدی “و “غلامحسین جهاندار تقدیر کرد .

وی همچنین “محمد مهدی پورآقایی “را به عنوان مشاور و مدیر حوزه شهردار منطقه ۱۶ منصوب و از زحمات “مجید کاوه “تقدیر نمود .

در این جلسه هادی زبده شهردار منطقه ۱۶ با اشاره به پتانسیل ها منطقه و ویژگی های  آن گفت: همه مدیران منطقه می بایست توجه به مسائل اجتماعی ،اقتصادی ، فرهنگی و.... شهروندان را در دستور کار قرار داده و برای بهبود آنها  تلاش کنند.

شهرادر منطقه 16 با اشاره به اهمیت فعالیت های معاونت های برنامه ریزی وتوسعه شهری  ،خدمات شهری ومحیط زیست در پیشبرد اهداف و پروژه ها ، بر فعالیت موثر و برنامه ریزی برای  توفیق و خدمت به مردم در حوزه های مختلف تاکید کرد.

صمدیان کارمند رسمی شهرداری تهران و دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد رشته مدیریت محیط زیست است .

وی همچنین معاونت خدمات شهری و محیط زیست مناطق ۹،۱۸،۲،۱۷،۱۰و۳ را در کارنامه کاری خود دارد

پور آقایی کارمند رسمی شهرداری تهران است و  رئیس اداره اجرای احکام ، دبیر ستاد  بحران و رئیس اداره ورزش شهرداری منطقه  ۸ را در کارنامه خود دارد .

 

Description: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\شورا 6.jpgDescription: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\شورا 7.jpgDescription: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\شورا 8.jpgDescription: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\شورا 1.jpgDescription: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\شورا 2.jpgDescription: C:\Users\mahdizadeh-sa\Downloads\شورا 3.jpgدرباره شهرداری
تماس با ما
ورود به سایت | All right recived for tehran region 16