عکس رهبر


امام خمینی
سخن روز
آمار پرتال
کاربران آنلاین بازدید
بازدیدکنندگان کاربر ناشناس: 0
اعضا اعضا: 0
مجموع مجموع: 0

کاربران آنلاین دیروز جدید:
تعامل با رسانه ها لازمه پیشرفت نهادهای اجتماعی است
1393/4/14 print


شهردار منطقه 16 در نخستین نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه ،به بررسی مشکلات منطقه و ارزیابی عملکرد شهرداری توسط اصحاب رسانه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ،سید محسن اسدی در نخستین نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه تعامل با صاحبان قلم را لازمه پیشرفت و موفقیت نهادهای اجتماعی و فرهنگی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهر تهران به عنوان پایتخت نظام اسلامی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است گفت: ارتباط صمیمی وهدفمند با رسانه ها از مهمترین رویکردهایی است که می تواند اثر بخشی خود را در ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات به شهروندان و ارتباط دوسویه با ان ها داشته باشد.

شهردار منطقه 16 در این نشست به بررسی مشکلات منطقه وارزیابی عملکرد شهرداری توسط اصحاب رسانه پرداخت و در ادامه پاسخگوی سوالات نمایندگان رسانه ها بود.

گفتنی است موضوعات مربوطه به محله باغ آذری ،نیروگاه برق بعثت و کارخانه روغن نباتی قو از جمله مواردی بود که مورد بحث و گفت و گو قرا ر گرفت و در ادامه شهردار منطقه 16 از پایان مرحله بازسازی تالار شهید اوینی خبر دادو گفت:بازسازی تالار موسیقی شهید آوینی به پایان رسیده و به زودی طی مراسمی به بهره برداری خواهد رسید.
درباره شهرداری
تماس با ما
ورود به سایت | All right recived for tehran region 16